The online racing simulator
Treća runda - Najava / utisci
Jako rewarding (sto kazu na engleskom) combo je pred nama. Moze se usporediti sa GT1 MoE. Na nekim mjestima je grip i brzina nevjerojatna u usporedbi sa gt autima, a na drugima trakcija mnogo slabija. Sve u svemu ima mnogo mjesta za pretjecanje, sto je nova pojava u sezoni. Osam i dvanaest krugova duge utrke, no krug je dosta dug tako da nece biti prekratke utrke. Naravno koristit cemo rev grid i utrke bi mogla izgledati nesto u stilu GP2.

Vec u cetvrtak, ovaj sada, se vozimo, jer smo bili ponovno odrzavali LX rundu. Tako da su ostala jos tri dana za trening, a sljedeca runda ce biti klasicno za dva tjedna nakon toga.

Odvozio sam nesto krugova danas, i evo moj kvali setup za sada, pa probajte.
Attached files
FO8_ViS as5 Q 1.5.set - 132 B - 803 views
daj setup za trku ove za kvalifikacije-hl imam na bacanje... :P
Bice brate kad bude, nabaci R3 zasad.
Evo ja nešto prčkao da gume duže traju
Večeras ću na vežbanje, koji server?
Attached files
FO8_AS LC pr.set - 132 B - 973 views
Prava uživancija bila večeras, vidimo se i sutra
jel visite na SHD serveru?
Visili smo malo sinoc...

Bilo zabavno!
Niki, oće li da padne taj WR do večeras?
Bemu combo... konto sam da ce mi bit lakse jer znam stazu tolko dobro u FZR, no samo otezava, trebaju druge linije itd tako da ne mogu ni da prismrdim wru... A nista, race trening i trka danas onda.


Nego, vjerojatno cemo vozit na SERT-ovom serveru veceras. Bit cete jos obavijesteni preko privatnih poruka.
Quote from N I K I :Bemu combo... konto sam da ce mi bit lakse jer znam stazu tolko dobro u FZR, no samo otezava, trebaju druge linije itd tako da ne mogu ni da prismrdim wru... A nista, race trening i trka danas onda.


Nego, vjerojatno cemo vozit na SERT-ovom serveru veceras. Bit cete jos obavijesteni preko privatnih poruka.

tu sam veceras ako treba pomoc oko servera, combo je na serveru.
btw kada sam video wr nisam mogao da verujem koliko moze to brzo da ide...
pass pls
Imas u PM-u!
:dunce::dnfnoob:
a prci ga,taman se probudio :faint2:
E pa lepo trkanje bilo sinoć... prosto ne mogu da verujem da nije bilo udesa na početku trka
Dobri dueli sa Leonom u drugoj trci. Moglo i sa Nikijem da nisam zajeb'o stvari... previše lako mi pobeg'o

Snimci postavljeni
čestitke!Super bila trka,i prva i druga,obzirom da nisam trenirao-super sam zadovoljan,bilo je manjih kontakata ali za sve su krive r3 gume i pogrešan set(Niki u drugoj se Vampir okrenuo,pa sam za sec kasnije kočio,nisam planirao da te udarim,a i nije bio neki kontakt),Muhi,više sreće sledeći put-ne gas na apexu.lol,Vojinović-duplikat,ravnopravna borba,nadam se da nemaš šta da zameriš?
uf1 so6r yeeeeeeeeiiii
e ovo će da bude trka
Hoce li neko kaciti snimke trka i kvalifikacija?
Quote from srdjanmilasinovic :Hoce li neko kaciti snimke trka i kvalifikacija?

Quote from sermilan :Snimci postavljeni



Evo slikica malo sto se sjecam sa trke. Vule me na startu pritisno na travu pri 260kmh u stilu Grosjeana/Rosberga. Srle divlja u T2 i nevjerojatno i sa svim kontaktom i u T3 svi nastavljamo trku da bi u T4 Srle malo isprazio agresivnost na pijesku i cak ga i Trnja pretice.

I onda fantasticna bitka za vodstvo, auto je mrak.
Attached images
start.jpg
t2guzva.jpg
t3bumping.jpg
vampiroffroad.jpg
borbazavodstvo.jpg
milanoffroad.jpg
driftpass.jpg
Hahahhaahha fenomenalne slike, i jos bolja trka! Sto se mene tice next:

Balkan Championship 2013 - FO8 + 10tracks!
Quote from srdjanmilasinovic :Balkan Championship 2013 - FO8 + 10tracks!

Ovo ti je pun pogodak!
Može odmah posle ove lige FO8 liga i samo na muškim, pravim trkačkim stazama
Pa bez problema posle ove lige da se pokrene FO8 sampionat koji bi trajao godinama... Ja sam veliki fan FO8 auta i odlicnih trka sa tim autom!
:huepfenicsuper race..ali uf1 so6r će biti prava trkačka jeste spor,ali svi su ravnopravni sa tim autom,combo je najbolji-svi spremni??!?!?!Go Go Go
ps.ponesite polir pastu...da mi ispolirate auspuh!:chair::GPLEA:
+1 Trnja.
ja isto volim vise malo te sporije turpije!a ovo mi se necini uopste lose!
Super momci super, odziv mora biti dobar. Staza ima dva pravca, al svejedno nece biti prejednostavno pretjecati jer je dosta nervozan na kocnicama, a tu nam je i sikana da osigura razliku u vremenima. Sve u svemu bice spektakl po svim prosudbama do sada. Jos mnogo vremena za trening da se ustosi mali kabrio. Ako budemo imali utrke kao u FO8, ali u slow motionu to ce biti dosta dobro.

A cisto FO8 prvenstvo, tesko da bi to opstalo sa vise od nas pet hardkorera.

FGED GREDG RDFGDR GSFDG