The online racing simulator
Odgoda utrka druge runde zbog tehnickih problema na 30.08.2012. (sljedeci cetvrtak)
Odgadjamo utrke u drugoj rundi zbog tehnickih problema sa serverom. Nazalost TRR serveri su takodjer pali jos ranije danas jer 500servers imaju nekakvih problema, a ni serveri koje su hostali sermilan i qed niko ne moze da udje. Tako da nemamo izbora vec da odgodimo.

Rezultate kvalifikacija cemo zadrzati za utrke sljedeci tjedan.
Attached images
rezultati kvalifikacija.jpg
Mislim da ih netrebas zadrzati posto mislim da bi nam se moglo prikljuciti jos par vozaca
Svi koji su vozili kvalifikacije imaju pravo da izraze svoje misljenje da li treba zadrzati rezultate kvalifikacija ili drzati nove kvalifikacije sljedeci tjedan. Zbrojit cemo glasove i demokracijom odlucit. Oni koji ne budu glasali smatrat cemo da su glasali kao da treba zadrzati rezultate kvalifikacija koje smo malo prije drzali.

Naravno ja glasam da se zadrze rezultati jer ce tako bit kraci event.
I ja sam za ponovne kvalifikacije... biće nas više sledećeg četvrtka
Vraćaju se pomorci, a Terga sad sigurno neće da zaboravi na event
Mozda ce nas biti i manje, ja u cetvrtak krecem na more i vracam se 11-og Septembra
Quote from WlayCo :Mozda ce nas biti i manje, ja u cetvrtak krecem na more i vracam se 11-og Septembra

Blago tebi.


A cini mi se da ova potpora ide u smijeru novih kvalifikacija. Tako da cemo uzet u obzir samo one koji su izrazili misljenje, oni koji nisu, bit ce neutralni, jer previse je lijenih.
Ja sam danas stigao sa letovanja...
Ja sam za to da sacekamo koliko ce ljudi da se pojavi. Ako nas bude isto, kvalifikacije nisu potrebne. Ako bude bar 2-3-4 nova vozaca onda pusti kvali i gotovo...
Quote from WlayCo :Ja sam za to da sacekamo koliko ce ljudi da se pojavi. Ako nas bude isto, kvalifikacije nisu potrebne. Ako bude bar 2-3-4 nova vozaca onda pusti kvali i gotovo...

Moze. Ako bude tri ili vise novih vozaca drzimo kvali ponovno.
Quote from WlayCo :...Ako nas bude isto, kvalifikacije nisu potrebne...

Zar ne krećeš na more u četvrtak?

Niki, promeni u naslovu mesec, stavio si 09 umesto 08
Ako odlozis za jos jednu nedelju pojavicu se i ja da se kidamo... :-D
Nazalost zbog ovih promjena na koje smo bili prisiljeni nestabilnoscu servera, imat cemo samo tjedan dana pauzu nakon ove utrke do sljedece, tako da ces bas stic na vrijeme za FO8 zvjerku. ;D
Dobro, to je iskustvo... Izbegao si me za lx4, steta sto nesrulz ne vozi, bio bi konkurenta max al si zato na f08 moj!!! :-D
Bring it on.
pa šta sad?jel da vozim lx4 ili ne?iskreno,nije baš neko zadovoljstvo,ali ako je mogućno ja bih se dopelao na qvali.,ako budu ponovljene,omogućene-al demokratski-molim za brz odgovor-hoće biti novih qval ili ne?
Quote from sermilan :Hoće

e jbga,večeras i Zvezda i Partizan igraju,ja ću voziti samo prvu
I ja da se javim da ne mogu zbog posla. Nisam kući večeras.
Iz nekog razloga server nije vidljiv na listi servera, tako da na server mozete uci ako umjesto prikaza liste ukucate ime servera na sljedeci nacin:

Priključi se određenoj igri : -TRR- Events
Quote from sermilan :I ja da se javim da ne mogu zbog posla. Nisam kući večeras.

steta, evo kolega Vule ti online, ajmo AMT junaci koji mogu da vozimo.
Quote from Trnja :e jbga,večeras i Zvezda i Partizan igraju,ja ću voziti samo prvu

Kad budes na pole position za drugu vidicemo.

Steta nisam znao za utakmicu... prije danas, pa kasno da mijenjamo sad termin. SHD server... Evo nas na TRR serveru i imamo i novi set.
Kako je bilo?
Btw, sledeći combo mi je najbolji od svih, jedva čekam
vozim i ja...ispala Zvezda
Kombinirani rezultati obaju kvalifikacija za drugu rundu su uzeti i bodovani kao jedna sprint utrka. Tako da oni koji su vozili nisu džaba vozili sto bi u nas ljudi rekli.

Extra da napokon vidimo neki pravi interes za sljedecu utrku, i meni je to extra auto. U slucaju da su neke velike utakmice kod vas javite na vrijeme tako da se znamo organizirati.
i vozim
sta jel bila lx trka ili ne?ja dosao jutros sa mora...
1

FGED GREDG RDFGDR GSFDG