The online racing simulator
Vukovi iz sjene
(20 posts, started )
Vukovi iz sjene
Pozdrav trkaci,

razglaseno je po domacim forumima najava prvenstva i test utrke, ali da nebi promasilo one koji su vise internacionalne duse ili jednostavno ne prate domace forume redovno, evo jos jednom.

Od sljedeceg mjeseca, vjerojatno drugi ili treci tjedan u kolovozu krecemo sa novom Balkanskom ligom. Sezona ce trajati do praznika oko nove godine i sastojat ce se od 10 rundi. Oko izbora staza na kojima cemo se utrkivati i automobila s kojima cemo se utrkivati cemo se upoznati kasnije, tocnije nakon test utrke.

Test utrka ce se odrzati 18.07 (srijeda) od 20:45 pa nadalje, sto bi lako mogao biti termin i za officielne utrke. Cilj test utrke je da se okupimo malo prije nego sto sve krene, a kao beneficiju mozemo si osigurati podforum ovdje u sekciji liga.

Server za trening zahvaljujuci SHD timu je, SHDTeam Training i postavljen je za testni kombo (as1/xfg). Event ce se sastojati od 20min kvalifikacija i dvije utrke po 20 krugova s tim da druga utrka krece po finish rezultatima prve utrke. Server je slobodan od passworda za sve i nema potrebe za prijavljivanjem za test utrku, server ce biti otkljucan do officielnog pocetka kvalifikacija.

Vidimo se na stazi.
zeus, y u don't speak human language?
Ex-Yu jezici samo molim.
#4 - Nilex
Odlično Niki, termin mi se sviđa kombo isto tako. Nadam se dobrom odazivu
Lijep pozdrav svima i zahvala za inicijativu Nikija. vidimo se
Found this not-that-hard to understand [pretty similar to Russian after all]. Any chances that this non-speaking language individuals could participate ?
Podrska za ligu! Kao sto rekoh na pm, sto se mene tice bicu tu za gtx evente, ostalo me poprilicno ne interesuje
Super momci, jedva cekam da pocnemo.

@Fade: kako hoces care, bilo bi fora da se boris za titulu, al nema veze, ako ti auta nisu zabavna, nije problem.

Nadam se da ce bit onih koji ce ciljat na skupljanje bodova i borbu za prvenstvo.

@Mousy: I'm sorry mate, it's strictly ex-yu population. I know languages are somewhat similar, but still. When you move down to our area, we can think about it.
I am Partizan supporter, may I join?
sve cu da vas jebem
Good luck with the league Niki, may you need a server, you can use one of mine.
Quote from rockclan :Good luck with the league Niki, may you need a server, you can use one of mine.

Thank you mate.
Utrka je za nekih 20ak sati.
Rezultati treninga do sad u prilogu.
Attached images
ViS test trka tracker.jpg
opa!pa bilo vas je...
I previse
jer mogu da i ja dolazim? Salji mi kakav pm z info =)
Bit ce uskoro podforum na ovom forumu tako da ces citav info moci tamo da pronadjes

Vukovi iz sjene
(20 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG