The online racing simulator
Tweak Drift Part Two
2
(32 posts, started )
( 4 éve tolom ezt a szart, de hogy ezidőalatt megtanultam kezelni egy 600 LE-s hátsókerekest úgy hogy defektig tolom bármelyik pályán érintőre, és így leszóljanak az nekem kicsit sok. Ha a videó szar, ok nem vágtam, mert nemkellett, és nem akartam olyat amiben semmi nincs, de kurvajól megvan vágva; ilyen videó van bőven; Ja nincs licencem, mert kb 5x vágtam neki, de 5. alkalommal sem tudtam többet angolul / nem is fogok és nem is akarok, mert magyar vagyok / magyarul sehol nemtalálom ezt leírva, a kártyám nemjó átutalni... -ezekután pedig biztos nem veszek licencet, mert vagy eszméletlen kevés vagyok ide, vagy sok a seggfej; akárhogyis... ilyen közösség nekem nem hiányzik. Megnézném a nagyarcok visszajátszását ilyen tuningal, mit mutatnak. )

Akinek van admin joga ezen a fórumon az legyenszives törölni a fiókomat!
Quote from Rettenetes HUN :( 4 éve tolom ezt a szart, de hogy ezidőalatt megtanultam kezelni egy 600 LE-s hátsókerekest úgy hogy defektig tolom bármelyik pályán érintőre, és így leszóljanak az nekem kicsit sok. Ha a videó szar, ok nem vágtam, mert nemkellett, és nem akartam olyat amiben semmi nincs, de kurvajól megvan vágva; ilyen videó van bőven; Ja nincs licencem, mert kb 5x vágtam neki, de 5. alkalommal sem tudtam többet angolul / nem is fogok és nem is akarok, mert magyar vagyok / magyarul sehol nemtalálom ezt leírva, a kártyám nemjó átutalni... -ezekután pedig biztos nem veszek licencet, mert vagy eszméletlen kevés vagyok ide, vagy sok a seggfej; akárhogyis... ilyen közösség nekem nem hiányzik. Megnézném a nagyarcok visszajátszását ilyen tuningal, mit mutatnak. )

Akinek van admin joga ezen a fórumon az legyenszives törölni a fiókomat!

Jag förstår dig precis!
Väärä kieli
WTF? Jobanā huiņa
either my eyes are playing tricks on me or this post turned from english to something else ..
#32 - Tarc
Wel that was a nice drifting, how much editing in a video is a preference of the maker.. This way the drifting itself was in focus, that's good.
Too bad there's the license question.
2

Tweak Drift Part Two
(32 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG