The online racing simulator
Cockpit problem
(11 posts, started )
#1 - speel
Cockpit problem
With the new X10 patch my game crashes when i switch to cockpit view, i reinstalled the game and the a problem is still there. What can i do???
-
(MonkOnHotTinRoof) DELETED by MonkOnHotTinRoof
#2 - speel
No steps here, when i switch to cockpit view it crashes, even in "observer" mode.

I have an ATI Radeon 9600 but i dont think this is the problem.

I post the screenshot in a minute...
#3 - speel
No screenshot. Thats all the information i can get:

-----------------------------------------------------------------------
szAppName : LFS.exe szAppVer : 0.0.0.0 szModName : hungapp
szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000


I didn't find the following two files...
C:\DOCUME~1\DMDDA~1\LOCALS~1\Temp\WER6f3e.dir00\LFS.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\DMDDA~1\LOCALS~1\Temp\WER6f3e.dir00\appcompat.txt
-----------------------------------------------------------------------
deb.log:

LFS : 0.5X10
timer resolution 1 ms
read config
get command line
preinit d3d
number of adapters : 1
adapter 0 - valid modes : 122
init controllers
load bans
load font
max texture size 2048
can do shadows
can use 2x tex
can do multi tex
can use dynamic tex
can use compressed tex
create english file
load language
kb : Latin 1
initialisations
human system
tables
helmet
default light map
load objects
start intro
end of initialisation
init sound
TrackIR initialised
Next LOD
Next LOD
Next LOD
Meshes : 65
Must purge 1 skin
Deleted 1 material for XRR_4sightbl2
Must purge 1 skin
Deleted 1 material for XRR_aluminium
Must purge 1 skin
Deleted 1 material for HEL_DonBikes
Must purge 1 skin
Deleted 1 material for FZR_DEFAULT
Must purge 1 skin
Deleted 1 material for HEL_BF1_NH
#4 - MACAV
Seria muy interesante que alguien respondiera a este post.
Yo tengo el mismo problema
Muchas gracias
#5 - speel
Ahogy mondod barátom.

Gyenge angolom miatt segíthetne valaki, a bajom az hogy ha belső nézetre váltok Xp alatt elszáll az egész játék és csak akkor egyértelműen akkor jelentkezik a hiba mind1 hogy játszok vagy csak nézem, Vista alatt meg tetű lassú és már LFS hiányom van . Milyen adatot kellene beküldenem?, mert értelemes log fájlt nem találok, csak ezt amit küldem + van egy 125 megás hiba fájl amit a winfos generál de azt nem szeretném elküldeni <- lassú feltöltés.

Aki tud segíteni, esetleg ezt lefordítja annak megköszönöm( kap egy csokit ).
#6 - speel
Jó itt a segítség kb fél éve nem tudok játszani ezzel a szarral de nem baj, viva la fejlesztők ráadásul olyan lassan fejlesztenek mint a tetű, én programozónak tanulok de nem értem mi tart 20 évig pl. az éjszakai versenyzés megvalósításában - max a marketingre tudok tippelni.
Quote from speel :Jó itt a segítség kb fél éve nem tudok játszani ezzel a szarral de nem baj, viva la fejlesztők ráadásul olyan lassan fejlesztenek mint a tetű, én programozónak tanulok de nem értem mi tart 20 évig pl. az éjszakai versenyzés megvalósításában - max a marketingre tudok tippelni.

Ezt a "szart" 1 ember programozza és szerintem te még életedben nem írtál komolyabb programot és nem is fogsz még hosszú ideig ahogy elnézem. Lehet, hogy azért nem segítenek mert fogalmuk sincs az embereknek, hogy mi a gond? Ilyen hiba nem igazán fordult elő még, ezért nem is tudnak rá megoldást. A korrektül megvalósított éjszakai versenyzéshez nem ártana dinamikus fénykezelés ami DX8 alatt nem olyan egyszerű mint gondolod és jelenleg a program más részei állnak fejlesztés alatt. Próbáltál már frissíteni meghajtóprogramokat a gépen? A logokban Crash adresst keress, ha megvan írd le ide úgy talán tudnak segíteni.
#8 - speel
Értek én a dolgokhoz de azt nem tudtam hogy 1 ember fejleszti akkor minden OK sorry. Meg tudnád adni hogy milyen e-mail címre küldjem a hibajelentésemet?, mert itt úgyse nézi meg azaz egy fejlesztő. + Azért sírtam mert azt hittem több fejlesztő van és nem hittem el hogy nem néznek rá ebben a fórumban, egyébként az X10es peccsel jelentkezett a hiba és még ez is idegesített hogy nincs újabb peccs, szóval jól megszívtam hogy az utolsó peccsnél kaptam a hibát.

Mindent próbáltam újra raktam az XP-t a drivereket, a játékot semmi se segít, valószínű hogy a régi alaplap és a videó kártya miatt jelentkezik a hiba, régebben az AGP FastWrittal volt a GTL-ben lehet itt is ebbe nyúltak bele, más ötletem nincs.

Amúgy imádom ezt a játékot félre ne érts csak bosszantó hogy nem tudok játszani, főlleg a drift miatt mert más játékban nincs megvalósítva.

És írtam már komolyabb progit mint a notepad úgy hívják számológép.

Igen jól érzékeled elbutultam a nyáron .
#9 - speel
Megoldva, ilyenkor érzi igazán hülyének magát az ember. A régi peccsekkel még ment a Winfast Sound 9X nevű hangkártyámmal a játék, X10es peccsel már nem. Pár napja kicseréltem mert rossz a MIDI portja és azóta nem próbáltam a játékot(Most SB Live van bent). Most a Crash Addressre vadásztam de nem jött elő minden müxik. Kössz hogy válaszoltál, ha most nem erölködök sose jöttem volna rá a hibára.


Problem solved, the game crashed under XP becouse my sound card Winfast Sound 9X, but i didnt know that becouse it worked before patch X10. Now iam using an old SB Live.

(Winfast is working under Vista, SB Live not)
#10 - Davo
You could also try to turn down the sound acceleration for your winfast sound card, that might make things work.
Thanks, but its MIDI port is wrong so i use my SB Live now.

Cockpit problem
(11 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG