The online racing simulator
Turkish race team
1
(48 posts, closed, started )
Turkish race team
Our team has been working since 2006. In 2009, Turkey has disappointed us servers. Turkey bans may have been our team servers, but we are there to represent LFS turkey servers. I send my infinite love for LFS producer. TR Team Admin

Please Visit Turkish Race Team Web Site : www.trraceclub.tr.gg
This team is a fake !!!! Because the original team is mine . My nickname TR-TYPE R . We have created this team in 2006 and active position.. This peoples is don't know the person because of crime and fraud complaints admins would count !!! Thank You...
Quote from Resitaller005 :This team is a fake !!!! Because the original team is mine . My nickname TR-TYPE R . We have created this team in 2006 and active position..This peoples is don't know the person because of crime and fraud complaints admins would count !!! Thank You...

ileri gidiyosun arkadaşım bak seni uyarayım şimdiden... Ben 6 yıllık bir s2 takımıyım. biz bu işe s1 le başladık... sizin gibi 2-3 senelik kıytırık yalancılardan değiliz. Ben sizin acemilik dönemlerinizi biliyorum evlat daha ne istiyorsun. lfsturk.com da zaten resitaller i gördüm zaten hepiniz oranın içine sığındınız. kusura bakma ama hiç biriniz adam değilsiniz 5 kuruş etmeyecek adamlarsınız. Bu konuyla ilgili gereken herşeyi yapacağım. seni hakaretlerinden dolayı savcılığa veriyorum. Mahkemede görüşürüz...
Quote from admintrraceclub :ileri gidiyosun arkadaşım bak seni uyarayım şimdiden... Ben 6 yıllık bir s2 takımıyım. biz bu işe s1 le başladık... sizin gibi 2-3 senelik kıytırık yalancılardan değiliz. Ben sizin acemilik dönemlerinizi biliyorum evlat daha ne istiyorsun. lfsturk.com da zaten resitaller i gördüm zaten hepiniz oranın içine sığındınız. kusura bakma ama hiç biriniz adam değilsiniz 5 kuruş etmeyecek adamlarsınız. Bu konuyla ilgili gereken herşeyi yapacağım. seni hakaretlerinden dolayı savcılığa veriyorum. Mahkemede görüşürüz...

Ben bu takımı çok iyi bilirim geçmişi çok güzel olan bi takımdı. Ama it kopukların zararıyla çöküşe geçti. Zamanında çok eğlenceli yarışlar yapardık. 2004 te bu takımın ilk piste çıkışını biliyorum. Daha uzun ömürlere inşallah. Kemal e selamlarımı iletirsen sevinirim. Murat Sarıkaya de o bilir.
Quote from admintrraceclub :ileri gidiyosun arkadaşım bak seni uyarayım şimdiden... Ben 6 yıllık bir s2 takımıyım. biz bu işe s1 le başladık... sizin gibi 2-3 senelik kıytırık yalancılardan değiliz. Ben sizin acemilik dönemlerinizi biliyorum evlat daha ne istiyorsun. lfsturk.com da zaten resitaller i gördüm zaten hepiniz oranın içine sığındınız. kusura bakma ama hiç biriniz adam değilsiniz 5 kuruş etmeyecek adamlarsınız. Bu konuyla ilgili gereken herşeyi yapacağım. seni hakaretlerinden dolayı savcılığa veriyorum. Mahkemede görüşürüz...

Bak kardeşim benim yaşım 27 ben bu oyunu 2003 yılından beri de oynuyorum bana dünkü çocuk muamelesi yapmaya kalkma ! Benim LFSTURK ve o bahsettigin takım ile alakam yok oradaki kişiliklerin ne oldugunu bende gayet iyi biliyorum ve işte bu yüzden orayla ilgili herşeyden ilişigimi kestim . Ben dünkü çocuk değilim , ayrıca madem o kadar eskisin adını söyle ? Siz hiçbiriniz yokken TR Takımını ben ayakta tuttum o zaman neredeydiniz ? Benim ne kadar adam olduguma sen karar veremezsin duydunmu hakaret etmeye devam ediceksen sen git kendi kendini mahkemeye ver beni yorma.. Benim karakterime veya şahsiyetime laf edecek adam daha karşıma çıkmadı haaa ben varım diyosan tamam mahkemeyi beklemeye gerek yok bence delikanlı gibi yüzyüze görüşelim olurmu ?
Quote from GTR-Leqolas :Ben bu takımı çok iyi bilirim geçmişi çok güzel olan bi takımdı. Ama it kopukların zararıyla çöküşe geçti. Zamanında çok eğlenceli yarışlar yapardık. 2004 te bu takımın ilk piste çıkışını biliyorum. Daha uzun ömürlere inşallah. Kemal e selamlarımı iletirsen sevinirim. Murat Sarıkaya de o bilir.

Tarihimizi ve geçmişimizi iyi araştıramamışsın eksik ve yanlış bilgiler edinmişsin dersine iyi çalış bence . Ayrıca ben arkadaşın değilim postan değilim git selamını sen kendin ver. Ha şunu da unutma selam iletecegin veya verecegin kişiyi önce iyi tanı tart ölç adam olduguna karar verdikten sonra selam ver bu da benden sana tavsiye
#7 - Seb66
this
Attached images
1244741954750.jpg
OOOO, can I join, my name is Turkey
#9 - CSF
:laola:
Quote from Resitaller005 :Tarihimizi ve geçmişimizi iyi araştıramamışsın eksik ve yanlış bilgiler edinmişsin dersine iyi çalış bence . Ayrıca ben arkadaşın değilim postan değilim git selamını sen kendin ver. Ha şunu da unutma selam iletecegin veya verecegin kişiyi önce iyi tanı tart ölç adam olduguna karar verdikten sonra selam ver bu da benden sana tavsiye

Benle bi sorunun varmıki artist artist konuşuyorsun ne havalardasın sen
Quote from Resitaller005 :Tarihimizi ve geçmişimizi iyi araştıramamışsın eksik ve yanlış bilgiler edinmişsin dersine iyi çalış bence . Ayrıca ben arkadaşın değilim postan değilim git selamını sen kendin ver. Ha şunu da unutma selam iletecegin veya verecegin kişiyi önce iyi tanı tart ölç adam olduguna karar verdikten sonra selam ver bu da benden sana tavsiye

Bana bak arkadaşım sen her ortaya atılan lafı üstlenme tamammı arkadaşım ilk önce iletimin üstündeki alıntıya bak alıntı sahibi kim diye sonra konuş dünkü çocuklar gibi konuşma bana kaç yaşındasın hiç farketmez klavye delikanlılığına gerek yok
Quote from GTR-Leqolas :Bana bak arkadaşım sen her ortaya atılan lafı üstlenme tamammı arkadaşım ilk önce iletimin üstündeki alıntıya bak alıntı sahibi kim diye sonra konuş dünkü çocuklar gibi konuşma bana kaç yaşındasın hiç farketmez klavye delikanlılığına gerek yok

Hata olmuş benden kaynaklanan birşey oldugunu sanmıyorum. Ama şunu herkes bilsin benimle ve takımımla ilgili yalan yanlış şeyler söyleyene, hiç bir hakkı olmayıpda sahiplenene kalvyede değil reede delikanlılıgı göstermeye hazırım.. Ben işlerimi sanalda değil reede hallederim. Bu lafım da '' admintrraceclub '' adlı şahısa geldin
Quote from admintrraceclub :Benle bi sorunun varmıki artist artist konuşuyorsun ne havalardasın sen

Seninle sorunum var evet kendi kafana göre burada Ahkam kesiyosun bana ait olan takımı , emek sarfedilen takımı kendininmiş gibi gösteriyosun bu düpe düz sahtekarlıktır anlıyomusun kardeşşşş ?
:tit:

Go find a cave and argue in there........
Sounds like my team in 2006 December until it collapsed =)
Quote from Resitaller005 :Seninle sorunum var evet kendi kafana göre burada Ahkam kesiyosun bana ait olan takımı , emek sarfedilen takımı kendininmiş gibi gösteriyosun bu düpe düz sahtekarlıktır anlıyomusun kardeşşşş ?

bana bak lan gelip yazıyosun 2 de bir takım sayfamızı kirletme. he vardır takımında emeğin ama kendi takımında senle beni bir tutma. Sahtekar sensin. Çokmu reelde halletmek istersin sana klavye delikanlılığı yapmadan şunu söyleyeyim: benimle karşı karşıya geldiğin an yaşama şansını vermem sana!!!
Quote from Resitaller005 :Hata olmuş benden kaynaklanan birşey oldugunu sanmıyorum. Ama şunu herkes bilsin benimle ve takımımla ilgili yalan yanlış şeyler söyleyene, hiç bir hakkı olmayıpda sahiplenene kalvyede değil reede delikanlılıgı göstermeye hazırım.. Ben işlerimi sanalda değil reede hallederim. Bu lafım da '' admintrraceclub '' adlı şahısa geldin

ilk önce konuşmayı öğren kardeşim sonra gel
#19 - Foqs
Dude, just stfu.
Quote from Resitaller005 :Seninle sorunum var evet kendi kafana göre burada Ahkam kesiyosun bana ait olan takımı , emek sarfedilen takımı kendininmiş gibi gösteriyosun bu düpe düz sahtekarlıktır anlıyomusun kardeşşşş ?

ama bi yandan haklısın kardeşim delikanlı adam olmasan takımının hakkını aramazdın. ama takımları ayıran bi kelime var. deninki Turkish Racing Team , Benimki Turkish Race Team ama bi isim değişikliğine gitmeyi düşünüyorum, Millet hep isim hırsızlığı yaptığımızı düşünüyor :S
Quote from admintrraceclub :ama bi yandan haklısın kardeşim delikanlı adam olmasan takımının hakkını aramazdın. ama takımları ayıran bi kelime var. deninki Turkish Racing Team , Benimki Turkish Race Team ama bi isim değişikliğine gitmeyi düşünüyorum, Millet hep isim hırsızlığı yaptığımızı düşünüyor :S

diyosun ya benim takımımı kendi takımınmış gibi gösteriyorsun diye, asla böyle bişey yok bu tamamen senin yanlış anlamanla kaynaklı. ben kendi takımımı ayrı tutuyorum, soran çok oluyor tr typer sizin takımdamı falan die. cevabım şu oluyor : onların takımla bizimkiler ayrı karıştırmayın lütfen... O yüzden fazla sorun yaratma bu meselelerden
Sounds like good management:spin:
-
(-NightFly-) DELETED by -NightFly-
Quote from admintrraceclub :bana bak lan gelip yazıyosun 2 de bir takım sayfamızı kirletme. he vardır takımında emeğin ama kendi takımında senle beni bir tutma. Sahtekar sensin. Çokmu reelde halletmek istersin sana klavye delikanlılığı yapmadan şunu söyleyeyim: benimle karşı karşıya geldiğin an yaşama şansını vermem sana!!!

Var ya nasıl korktum anlatamam ellerim titredi korkudan, azrail olsan ne yazar aslanım ? Lanlı lunlu konuşmandan ne kadar seviyesiz oldugunu bir kez daha göstermiş oldun. Seninle daha fazla muhattap olmayacagım bu kadar çoluk çocuk muhabbeti yeter benim daha önemli işlerim var.. Ha olur da cesaret hapı filan içip de karşıma çıkma cesaretini gösterirsen Istanbul Sarıyerde oturuyorum görüşürüz ama buradaki laflarını yedirtirim sana harberin ola. Sana ve takımına kolay gelsin
Quote from Resitaller005 :Var ya nasıl korktum anlatamam ellerim titredi korkudan, azrail olsan ne yazar aslanım ? Lanlı lunlu konuşmandan ne kadar seviyesiz oldugunu bir kez daha göstermiş oldun. Seninle daha fazla muhattap olmayacagım bu kadar çoluk çocuk muhabbeti yeter benim daha önemli işlerim var.. Ha olur da cesaret hapı filan içip de karşıma çıkma cesaretini gösterirsen Istanbul Sarıyerde oturuyorum görüşürüz ama buradaki laflarını yedirtirim sana harberin ola. Sana ve takımına kolay gelsin

hadi abisi bu kadar yeter sana isine bak!!!
asdf a ase g a e ghse theasth h sd hh sdf hsdfh r !
1
This thread is closed

Turkish race team
(48 posts, closed, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG