The online racing simulator
Osma runda - Najava / Utisci
Posljednja utrka sa autima iskljucivo sa prednjom vucom je pred nama. Sporski doradjeni UF i XF automobili, koji su inace poznati po prevrtanju su na meniju. Staza nece pomoci da se ovo izbjegne. U sadrzaj ove dobro nam svima poznate staze ulaze Eau Rouge sa onom gadnom pasicom uzbrdo i posljednja sikana sa onom gadnom srednjom pasicom. Strogo bih preporucio da se protrenira malo kako bi se nasle linije kroz te dvije krivine i osigurao zavrsetak vlastite utrke.

Naravno mozete ici i na srecu, pa mozda se drugi prevrnu, a vi ne.

Vidjet cemo, kao sto rekoh AS Historic inace nije preteska staza sa dosta pravaca i omogucava dosta preticanja, ali je stos sto se ovi autici lako kroviraju, sto vjerojatno Milan ima u dobrom sjecanju kakav je osjecaj jos tamo od Blackwooda. :P

Klasicno dvije utrkice, 7 i 13 krugova. Tjedan dana pred nama i evo setovi sa hotlapa prema zahtjevu bf1 silovatelja. xd
Attached files
UFR_as4_zero.set - 132 B - 817 views
XFR_as4_rob.set - 132 B - 900 views
#2 - Trnja
hvala na setupu
#3 - Trnja
hmmm.nisu baš "ravnopravni"ufr i xf gti...i večiti problem-gume i lamela.lol
Nezz, imaju svojih razlicitosti, kao i slicnosti itd. UFR je vjerojatno bolji izbor, ali ima ljudi koji bas vole XFR. Balansiranje ove klase nikad nije bilo obavljeno, a ja stvarno nemam vremena ni iskustva dovoljno sa ovom klasom da to obavim.
Quote from N I K I :...ali je stos sto se ovi autici lako kroviraju, sto vjerojatno Milan ima u dobrom sjecanju kakav je osjecaj jos tamo od Blackwooda. :P

Lepo od tebe što brineš da ovakve stvari na padnu u zaborav, kahmm, kahmmm :arge::shhh:
Zar ne bi trebalo da nam bude prosledjen PM sa password-om i najavom ove trke???

Ako se ne varam veceras je... :P
Tako je... ajmo niki!

Btw, ima li neki race set, da ne vozim trke sa onim HL?
Mislim da nam je NIKI malko zakazao... :P
I nama se cini
u jebemti, to danas.
Upozorenje... Ono gore u prvom postu nisu WR setovi za stazu koju vozimo... xD
Da... samo Niki će da ima WR set
Jesam to samo ja, il je server pao? Kaze mi username online.
EDIT: A nista, pao je server ;|
EDIT2: Sad cu vidit za timski server.
"Korisničko ime je već online"

E: puče server
Puf... I nema servera... xD
prsoo
sranje
odlozi..
Server je skriven na listi, morate otic ukucat za prikljucivanje odredjenom serveru.

Server : Ixion Simsports
PW : Isto ko na SERTovom.
Ajde na server, skratit cemo trke za krug prvu i dva drugu, da ne otkazujemo, necemo ponovno odrzavat.
pass pls-glup
:banghead:
Kol'ko sam i vežbao, dobro sam i vozio :homersimp
ja imam pritužbu na regularnost takmičenja jer me niko nije obavestio o pass.za server a sa starim nisam mogao da udjem,-organizator lige da se kazni dopisivanjem njegovih bodova-meni>)
ps.al ste se "izvukli"ovu...lol
i meni
1

FGED GREDG RDFGDR GSFDG