The online racing simulator
Peta runda - Protesti
Protesti se uvazavaju od 07:00h 3.10.2012. (sutra) i tema je otvorena 24h od tada, znaci zatvara se u 07:00h 4.10.2012.

Forma za protest:

Broj, ime i prezime vozaca:
Krug i sektor u kome se desio incident:
Vrijeme pocetka incidenta na reprizi:
Kratak opis:
Broj, ime i prezime vozaca: #24 D.Dizdarević, #01 N.Đaković
Krug i sektor u kome se desio incident: 16 krug, treci sektor.
Vrijeme pocetka incidenta na reprizi: 35:37 po mom snimku
Kratak opis: Kolega #01 ulece u krivinu sa unutrasnje strane, izgurava me sa idealne putanje iako sam vec poceo da skrecem u krivinu a pre toga sam kocio normalno kao svaki put, znaci kocenje nije bilo rano.
Pošto smo o ovom incidentu već ranije raspravljali, nema potrebe mnogo raspravljati dalje pošto su Nikijevu krivicu videli svi, pa na kraju i on sam.

U opisanom incidentu Đaković je nepotrebno grubim manevrom na nekorektan način preuzeo prvu poziciju i time Dizidareviću uskratio pravo da u poslednjem sektoru poslednjeg kruga brani svoje prvo mesto.

Kazna je DT, odnosno +30 sec na njegovo vreme u trci.

DT, a ne SG (što je možda i zaslužio) iz nekoliko razloga:
1. Na kraju je i sam priznao da je kriv za incident
2. U incidentu je Dizdarević izgubio poziciju samo od Đakovića i incident nije uslovio gubitak pozicije od drugih, a nije ni došlo do većih oštećenja na Dizdarevićevom automobilu.
3. Ovom kaznom Đaković se vraća ne samo na mesto pre incidenta, nego gubi još 3 pozicije i završava trku kao 5.

Data je vremenska kazna za održanu trku umesto +X pozicija na sledećoj iz dva razloga:
1. Incident se desio u toj trci
2. Da se Đakoviću da i +10 pozicija na sledećoj trci, po svoj prilici bi on to uspeo da nadoknadi.


Nadam se da ste zadovoljni odlukom i da više neće biti ovakvih, a ni sličnih incidenata. Ovde smo pre svega da se dobro zabavimo, pa se nadam da će ostale trke nastaviti da budu u tom duhu
Bilo kakva kazna je potrebna,cisto zbog ozbiljnosti svih vozacha
a da je malo smireniji bio,obisao bi ga posle one krivine i opet bio prvi
Svaka cast na odlicnoj voznji... na greskama se uchi
GO GO GO BALKAN BOYS
SG bi bio prava mera... Al dobro, ako si tako odlucio ok...
Quote from srdjanmilasinovic :SG bi bio prava mera...

Znam... taman da se i ti ušunjaš
Odluka je stvarno donešena ne vodeći računa ko bi sve osim Damira profitirao. Pet mesta je dosta, a ko je tebi kriv što nisi bio koju sekundicu brži
Nema to veze samnom, rekao sam to i NIKI-ju, veruj mi... Objasnio sam mu ja zasto bih mu dodao 45sec...

Slozio se... :P Al sad je srecan sto je dobio 30sec... :P
Zezam se malo za ovo gore. +30 je dosta iz razloga koje sam naveo. Ovo nije neka ultra prestižna liga, pa da sad razapinjemo ljude. Više je kao opomena ostalima i podsećanje da smo tu pre svega zbog dobrog trkanja i zabave. Sa ovakvom kaznom, Niki je izgubio pobedu u celoj rundi, ne samo na 2. trci, što je više nego dovoljno, pa nema potrebe da se ide dalje.
Damir je ukupni pobednik 5. runde, pa je i on na taj način "obeštećen"
Molio bih sudije da onaj moj 1 bod, krvlju zaradjen , upisu u tabelu i da me pomere na 10-o mesto kao sto i zasluzujem .

Na meni ste nasli da zakidate, a bando?
Hahahhahahha WlayCo
This thread is closed

FGED GREDG RDFGDR GSFDG