Važne informacije (od sada utrke UTORKOM)
Quote from N I K I :03.10.2012. : GT1 / KY GP Rev : 9+16 krugova
16.10.2012. : TBO / BL GP Rev : 14+25 krugova
30.10.2012. : BF1 / KY GP : 12+20 krugova (druga utrka obavezan odlazak u box)
13.11.2012. : NGT / AS Hist Rev : 7+19 krugova
27.11.2012. : FZ5 / WE Int : 11+19 krugova
11.12.2012. : GT2 / AS GT : 7+19 krugova

Dvije endurance utrke su skracene na klasican 20+35 minuta format, naravno sa rev gridom u drugoj utrci, s tim da ce F1 utrka imati i obavezan odlazak u box.

Ova odluka je donesena iz razloga sto su se rev grid utrke pokazale izuzetno zanimljivima i sto vecina vozaca ne trenira dovoljno da bi se mogla odrzati endurance utrka.

Takodjer, promijenjen je dan utrke, i kao na test utrci, sve naredne utrke do kraja sezone ce se odrzavati utorkom. Iz razloga sto je dosta nogometa utorkom/srijedom.

Termin je bio promijenjen na cetvrtak na pocetku lige kako bi se osiguralo vise vremena za trening, no posto ovo nije potrebno i cak je uzrokovalo probleme, termin je sada prebacen na utorak.
#2 - Trnja
de bre sredom..liga šampiona
#3 - Trnja
...a i Zvezda ispala,ima mesec dana hahaaha,ono drugo-nema šta ni da se gleda-bolje četvrtak,al petak još bolji!
Petak prekasno u tjednu, i izaslo bi se nekad mozda.
Mozel utorkom onda?
Quote from N I K I :...s tim da ce F1 utrka imati i obavezan odlazak u box...

I bez tog "obavezno" bi se moralo u box, jer ne može BF da istera 20 krugova ni sa punim rezervoarom.
Quote from sermilan :I bez tog "obavezno" bi se moralo u box, jer ne može BF da istera 20 krugova ni sa punim rezervoarom.

#7 - Trnja
:revs:-go go go utorak
Meni ove nedelje pocela sezona basketa u sali i termin se bas poklapao sa ovim ovde ali ako se promeni za Utorak bicu i vise neko srecan sto ipak mogu da izvezem ligu do kraja!
WlayCo ako se ne varam, promenjeno je na utorak! xD xD xD
Jos uvijek je otvoreno za diskusiju. Al po svemu sudeci ostaje utorak.
Utorak rulz
Treba nam layout za ky3r
izlazak na oval - okacite original po kom ce se voziti trka
Evo layaouta vicano iako sam mislio nista da ne koristimo, samo hlvc pravila, evo layaouta koji ce nam pomoc da slijedimo hlvc pravila i ne sijecemo sikanu uopce, bar u utrci.
Attached files
KY3R_Balkan.lyt - 308 B - 260 views
Jel mozemo kako na ponedjeljak jutro da prebacimo...
Moja Milava bi trebala nekad u ponedjeljak poslijepodne da se oteli, moze da potraje cak i do utorka veceri....


Quote from undertaker00 :Jel mozemo kako na ponedjeljak jutro da prebacimo...
Moja Milava bi trebala nekad u ponedjeljak poslijepodne da se oteli, moze da potraje cak i do utorka veceri....



Može, al' ajde onda neka bude u pola 5 bar ujutru, pošto od pola 7 već idem na teren?
wtf is tbo????lol
TBO = Turbo klasa. Tj. Auta sa turbo motorima. Dakle, kako imas par turbo GTRova, tako imas i nesto vise turbo normalnih auta. Pa tako imas XRT, RB4 i FXO sa turbo motorom i normalnim gumama.

Jao LFSeru od 2007me.
:noob:
eh eh gdje si bio kad smo XRT ganjali na demu.
ehehe....kad sam ja to "ganjao"po demu,tebe su odvikavali od pelena:revs:
hahah ja ja, al je ciko odma iz pelena u XRT sjeo.
Prvo sto sam vozio u LFS-u bio je kombo XRT+Bl1r, jer su u tom trenutku vezbali za OPS 1. :-D I marecare iz SERT-a koji me je poducavao i uvodio u lfs... :-D

Dobra stara vremena... :-D

FGED GREDG RDFGDR GSFDG