The online racing simulator
Četvrta runda - Najava / utisci
Postoje li negde uopšte setovi za ovaj auto
#4 - Trnja
,svi isti set i..udriiiiiiiiiii!!!!!
Bice ovo luda trka... Malo sam probao UF1, smejurija!
Ficek nas mali kabrio.
Ajmo na sertovom serveru ce bit trka. Pw vam je u inboxu.
#8 - Trnja
Super trkanje sa uf1,drago mi je da su na stazi bili i drugari koji su davno "batalili" lfs..odziv je bio okej,kako smo se nadali-super je bilo
Trke su bile fenomenalne i tvrde sto se tice kontakata! :P :P :P

Izasao sam sa par masnica, al ni ja nisam ostao duzan!

Hahahahhahahaha, salu na stranu, stvarno sam uzivao u trkanju, i jedva cekam sledecu rundu!
Da covjece super trkanje, osim guranja u zid... trebo sam to opet naglasit... jbt drugo kad guras nekog na travu... al aj sto kazes niko nikom nije duzan osto.

http://www.youtube.com/watch?v=276eQujQR1g (nema bolje snimke) <-- na ovo me podsjetio nas prvi kontakt i sjecam se Alonso bio dobio kaznu, pa reko da vratim covjeku poziciju i jbt na kraju nam sofke obojici uze trku
Hahahhahhahhah odlicna!

Btw nema veze, jebes pobedu, jebes trkanje ako nema adrenalina, a lepo mi se digao (adrenalin ) posle jurnjave sa tobom!


Fer sa tvoje strane sto si vratio poziciju, postujem, jbt ispalo je kako je ispalo idemo dalje, protesta nece biti!

U drugom kontaktu sam mislio da te izblokiram, a ne da te stisnem u zid, kriv sam jer nisam video da si mi vec usao u zadnje krilo... Sve ok
naruči limara za sledeću
Bravo, bravo srle, to se trazi. Fakat je i meni skocio adrenalin par puta, pogotovo kad sam divebomb dvojicu u zadnjoj tamo bio, a i stobom je bilo situacija isto.

Kakve su predikcije za BF1? Hocemol GP trku, il da napravimo isto ovako sa rev gridom?
Čestitke Sofketu na prvoj pobjedi u ligi. Zahvaljujuci tome dosta je napredovao u ukupnom poretku i on i SERT, koji je takodjer uzeo timsku pobjedu u ovoj rundi.

Milan, Crni i Vampir su dosta blizu po bodovima sada, a prate ih Sofke i Toni.
Imali smo dva nova vozaca u ovoj rundi, te sada ukupno brojimo 18 ucesnika.

Eto malo statistike. Rezultati i bodovi su objavljeni.
A sorry, sljedeca je GT1 utrka...
Gde ste bre vi to videli uzbudljivu trku?
Šalim se, meni bile dosadne jer sam se samo vrteo u krug. Vi napred pobegli, ovi nazad daleko i ja dve cigare ispušio lagano u drugoj trci

Još jednom hvala što ste me sačekali, juče sam bio na terenu baš do kasno. Stigao kući, vidim moji već spavaju, pali comp i ajd na qual.

Bravo Sofke, neka si im ukrao pobedu
Bravo naravno i za Nikija, al' to se od njega nekako i očekivalo
Naravno sve cestitke Sofketu, a NIKIJU... hm... Vidimo se u GTR autima!
steta...prpopustio sam...
Snimci postavljeni, sa malim zakašnjenjem.

Nedostaje prvih 5 min kvalifikacija pošto sam malo kasnio

FGED GREDG RDFGDR GSFDG