The online racing simulator
Druga runda - Najava
Jedna od tezih utrka je pred nama, sa krugom od skoro tri minute ovo ce biti jedina utrka na Fern Bayu na kom iskreno i nema laganih utrka. LX4, izuzetno lagan auto je pravi izazov i uzitak sa dobrim setupom preko pasica na ovoj stazi. Staza iako je uska ima nekoliko mjesta za pretjecanje. LX4 donekle mozemo usporediti sa TBO klasom koju cemo voziti kasnije.

Moglo bi se lagano pocet trenirat, da nas ona sikana na pola staze ne bi lovila tokom trka. Tako da, nemojte bit obeshrabreni ako vam je kombo tezak, jer bit ce ponovno laksih komboa kasnije kroz sezonu.

Svima koji su na moru zelim ugodan boravak tamo i dobar provod.
Quote from N I K I :...lagan auto je pravi izazov i uzitak sa dobrim setupom preko pasica na ovoj stazi...

Daj neki set za ovo, ima nas dosta sa malo iskustva? Ja imam neki za FE3, ali ne znam ni koliko je dobar
Evo jos jedan set. Malo prvi dojmovi. Staza je mrak. Ovo ko propusti ne zna sta propusta. Pretjecanje je stvarno umjetnost ovdje. A sikana, i nije toliko strasna kako se na prvi pogled cinilo. Auto je taman toliko brz da se moze fino pogodit svaki puta na ulazu, na izlazu tu i tamo, bas je na granici.
Attached files
LX4_FE4_pecholobo.set - 132 B - 836 views
ja moram da skontam rwd sto pre!
Quote from Muhi_GP :ja moram da skontam rwd sto pre!

Ja sam sve aute u LFS-u skontao manje-više, ali LX.................... :homersimp
Quote from sermilan :Ja sam sve aute u LFS-u skontao manje-više, ali LX.................... :homersimp

Nikad nije kasno.
Ko nije vozio LX4 na misu ne zna sta je patnja...
Ljudi jel bila ta druga trka??? Najava za trecu? Set? :P

Druga runda - Najava
(9 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG