The online racing simulator
Deseta runda - Najava / Utisci
11.12.2012. : GT2 / AS GT : 7+13 krugova

intake restrikcije:
FZR = 21%
XRR = 25%
FXR = 24%

Finale sezone, siroka staza s dosta izazovnih krivina, sva tri auta imaju svoje dobre i lose strane, klasicne gt2ws restrikcije, bice gusto, jedva cekam.
#2 - Trnja
:huepfenic
Ufff bice zanimljivo, samo da se okupi dobar broj vozaca! Da se vozamo i zezamo!
#4 - barly
go go go
Oce biti neki stream?
C c c ovo je kap koja je prelila casu, od danas Tijanic vise ne dobija dinara od mene za "nacionalni servis"! :thumbsdow
finalne trke su veceras
u kolko sati
Odmah ZVONE! Do sad je vec trebalo da pocne, al cekamo organizatora....
i na kojem serveru ime servera ??
Pogledaj PM!
koja je šifra od servera
Bravo Milane, bar si u prvoj trci pokazao zube i oduvao onog zubatog a za drugu jebga, steta...
Tona dobrog trkanja s Crnijem koji je na kraju izborio titulu best of the rest.

Hvala svima na super voznjama kroz sezonu. Pa eto, valjda se vidimo za jos jednu sezonu. I nije nam toliko losa ekipa. Iako je preko dvadeset vozaca ucestovalo, tu nas je 5-10 redovnih. Za narednu sezonu cemo vidjet da uvedemo neke promjene, kako bi sve islo jos gladje.
Nego
A kad ce zvanicni rezultati? Podijumi, trofeji i tako to? :P
-
(sermilan) DELETED by sermilan
Neko se dobro zezao ovde... ja nisam mogao da vozim ovu trku, jer mi je comp bio u kvaru, a vidim "da sam vozio odlično u prvoj trci, a u drugoj ispao"

Ne znam otkud to, ali moja licenca je poslednji put zabeležila trku 2.12, pa ne znam ko je to vozio kao AMT sermilan

EDIT:
a sve mi se čini da je bata Wlaytche bio taj zajebant
Jeste WlayCo, i neka je! Vazno je ucestvovati! I dobiti TROFEJ koji NIKI nikako da skuje! :P :P :P
Auuuuuu sad pogledah... Ne verujem... :S


Quote from Henqqa :Gratz Ramla, i didn't know u are a Finn too. When you are going to rename the Ixion as Fixion?

Hahah osecalo se u vazduhu da ce pasti banchina kad tad

Cestitam Niki na osvojenoj ligi, bas si jebach na balkanu nema ti ravnog
Quote from srdjanmilasinovic :Jeste WlayCo, i neka je! Vazno je ucestvovati! I dobiti TROFEJ koji NIKI nikako da skuje! :P :P :P

Ne znam ja o cemu pricate. U ukupnom poretku se lepo vidi da je Milanu pribelezeno zasluzenih 18 bodova
Momci... NIKI vise nije banovan... :P

Deseta runda - Najava / Utisci
(25 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG