The online racing simulator
Al eto da ne objasnjavam dalje, kazem nije najsportskiji potez na svijetu i zato se ispricavam mmlu kao drugu jos jednom, ponijelo me brate, znas kako je kad se utrkujes. :P
Btw. Molim Vas lijepo da vise nikad ne glasate za restart utrke, ipak nisu ovo bas public utrke.
niki pls

Quote from Trnja :"Jedini razlog sto sam skrenuo desno je jer je lijevi kotac zablokirao i auto je bio kao na saonicama pa sam morao da kontriram desno malo jer bi inace proletio cisto tamo u ogradu."-a onda je mrmot umotao čokoladu u foliju...

Attached images
ss (2012-10-03 at 03.48.41).jpg
Jao ljudi isasvasmazomargarinom nisam skrenuo desno da ga wreckam vec od kontakta volan se sam trznu u igri, u prave kad sam ga drzao upce nije trznuo tako... Nisam ga namjerno wreckao. :|

@Fangio: Ako hoces protestuj protiv mene i AMT momci ce donijet odluku, jer su oni neutralni u ovom slucaju. Ja si sam mogu samo dat ukor, jer je ovo prvi incident koji sam napravio koji prelazi granice u sezoni.
Fangio napisi protest, imas puno pravo na to!


NIKI no hard feelings! <3
Quote from srdjanmilasinovic :Fangio napisi protest, imas puno pravo na to!


NIKI no hard feelings! <3

Pa da, no hardfeelings. I sam kazem incident je za ukor, kaznu na startnom poretku za sljedecu utrku ili DT. Zavisi kako ko vidi. Al se ne moze nista uraditi bez oficijelnog protesta.
Predlog kazne: 45sec na finalni poredak trke... Nista next race i te fore...
Jao brate nemoj da pretjerujes, nije za SG kaznu nikako. DT je maximala i sam si mogu to dodijelit odmah, samo ako covjek baci protest.
Ovo je kazna posle trke, tako da 45sec nije mnogo, dobro je da ne zaradis i DQ! Uzeo si coveku pobedu!
Nas dva smo previse biased sto kazu, zato AMT treba da presudi u ovom incidentu!
Postoji jedna izreka, jako lepa i primenjiva u ovim situacijama: "Posle jebanja nema kajanja!", dakle primi ga muski i teraj dalje!
Quote from N I K I :Nas dva smo previse biased sto kazu, zato AMT treba da presudi u ovom incidentu!

Jedino ako se Fangio odluči na report, ovako ne.
Lepo ja reche da ce dobiti sve trke, dooobar :munching_
U prvoj trci u prvom krugu bio sam ti sa unutrasnje strane skoro duzinu tvog auta, sto ce reci da sam imao prednost... Al nebitno to...


Ja sam poceo da skrecem, znaci zakocio sam i lagano motao volan i tad si me zakacio. Nisi bio pored mene i mogu da kazem da imas ne znam kakve gume i ne znam kakve kocnice ne bi stao na vreme. I ja sam imao lose gume i amorte pa sam ipak ukocio na vreme za krivinu. Blokirao ti jedan tocak, a sta je sa ostala tri? Levi i ne trpi neku silu pa blokira ali zato desni mogu dobro da uhvate podlogu

Koji switch back? Sta ti je to uopste?

http://imageshack.us/photo/my-images/854/lfs00000276.png/
Dobro bre nema sta vise da se objasnjavamo. Prihvati ispriku i to je to. Dodji i na sljedecu potrkat cemo se ponovno, al ovaj puta cisto.
Evo i rezultati su online (u slucaju daljnjih protesta razmotrit cemo) dakle preliminarni rezultati. I dodao sam sa strane na bodove kako su se izmijenjale pozicije.

Milan je sada odmakao Srletu i Sinisi u poretku vozaca na 39 bodova, a SERT je smanjio zaostatak za AMT-om na 31 bod.
šta se vozi 6 trku?
2

Peta runda - Najava / utisci
(43 posts, started )
FGED GREDG RDFGDR GSFDG