The online racing simulator
Prva runda - Najava
Prva runda i ravno u grad idemo na dosta izazovni Town layout za dva tjedna, gdje su oba auta izjednacena, gdje pravci nisu predugi, a zidovi zeljno iscekuju.

Kao i uvijek kvalifikacije ce biti iznimno bitne. Jos je rano, no evo pregled situacije do sada:
1. -TRR- Zeus 1:40.33
2. MDTZX-qeD 1:40.45
3. SERT•sofke 1:40.97
4. SERT•Fangio 1:41.02
5. AMT>>WlayCo 1:41.04
6. Shole 1:41.15
7. AMT>>Sermilan 1:41.17
8. Pegla-CRO 1:41.38
9. SHD Vampire 1:41.57
10. GenR Terga 1:41.71
11. mega Predrag 1:41.75
12. COMRADI 1:41.81
13. SERT•Trnja 1:41.88
14. SERT•Muhi 1:42.00
15. AMT>>Vule 1:42.35


Samo dva XRG-a na gridu do sada. Deseto mjesto nosi zadnji bod, tako da je za sad 1:41.71 vrijeme za srusit ako se cilja na bodove, a 1:40.xx za podijum.
Ja ciljam u f1 iduce godine.
srednjih 39
Sretno kralju.
#4 - Nilex
Dobro da nema priče jer ovaj nadrealist ubija
Utrke cemo odrzavati cetvrtkom kako bi dali dodatni dan za trening i produzeni vikend za odmor nakon utrke, trebat ce nam kad dodju tezi komboi kasnije.
Quote from N I K I :Utrke cemo odrzavati cetvrtkom kako bi dali dodatni dan za trening i produzeni vikend za odmor nakon utrke, trebat ce nam kad dodju tezi komboi kasnije.

nemoj,daj sredom...
Znam muhi i meni je tesko cekat do ove prve trke, al bice nam puno lakse kasnije, pogotovo za one koji ce vozit City Ligu.
Moze li biti promenjeno ovo pravilo za startni poredak druge trke u reverse grid (da se gleda poslednja cifra u vremenu pobednika, npr. 1:41.17 -> prvih 7 reverse, nula je deset, ne manje od 4) da bi bilo zanimljivije i da bi vise vozaca imalo sansu za pobedu. Druga trka je dovoljno dugacka da se pobednik prve trke probije kroz grid na prvo mesto..
Slazem se s Fade-om, bilo bi dosta zanimljivije...
ja msm da bi bilo najbolje i najjednostavnije da prva trka ide kako ko odradi kvalifikacije a druga trka kao WTCC sto ima da bude TOP 10 revres grid.ali u odnosu na prvu trku.ko kako zavrsi.
Quote from fadeaway :Moze li biti promenjeno ovo pravilo za startni poredak druge trke u reverse grid (da se gleda poslednja cifra u vremenu pobednika, npr. 1:41.17 -> prvih 7 reverse, nula je deset, ne manje od 4) da bi bilo zanimljivije i da bi vise vozaca imalo sansu za pobedu. Druga trka je dovoljno dugacka da se pobednik prve trke probije kroz grid na prvo mesto..

Moze, svidja mi se ova ideja kad nije unaprijed odredjeno ko dobija rev grid pole.

Evo isjecak iz pravila:
Quote :Startni poredak druge utrke je određen prema zadnjoj cifri u ukupnog vremena utrke pobjednika (1-4 = top 4 rev, 5,6,7,8,9 i 0 = top 5,6,7,8,9,10 rev).

Svidja mi se novo pravilo za REVERSE grid!

Quote :Startni poredak druge utrke je također određen kvalifikacijama. No prema zadnjoj cifri od ukupnog vremena utrke pobjednika prve utrke je određeno startno mjesto za pole sittera. Prema sljedecem formatu top 6 do 9 se okrece na gridu.

Ako je zadnja cifra u ukupnom vremenu pobjednika
0, 6 ili 1 - top 6
7 ili 2 - top 7
5, 8 ili 3 - top 8
9 ili 4 - top 9

Pravilo za reverse grid doradjeno.

Bas gledam WTCC i startovi utrka su im puno, puno cisci ove godine otkako su postavili da je reverse grid odredjen kvalifikacijama, umjesto finalnim rezultatima prve utrke. Bas zbog toga sto je reverse grid prve utrke obicno pun udesa smo prvobitno postavili pravilo da nema reverse grida, no posto bi te utrke bile dosta procesionalne na vrhu poretka doslo je do promjena.
E jebiga ..vidimo se iducu utrku
Snimci postavljeni

FGED GREDG RDFGDR GSFDG